• Kategorie
  • Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, z dwiema belkami 50mm

Symbol: PRZESZ2x120/50/6
300.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 34
Kurier - przeszkody do koni 34
Dostępność Mało
Waga 9 kg
Zostaw telefon

Przeszkoda skokowa do Hobby Horse L-120 cm, H-120 cm z dwiema belkami 50mm.

Hobby Horse to coraz bardziej popularny sport. Dzięki tej aktywności pobudzisz kreatywność Dziecka poprzez ustawianie przeszkód na różnych poziomach oraz w różnych konfiguracjach. Zabawa Hobby Horse pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęca do aktywności fizycznej - Dziecko będzie więcej biegało i skakało, co pozytywnie wpłynie na jego prawidłowy rozwój.

Przeszkoda idealnie nadaje się jako dodatek do zabawy z koniem na kiju. Można ją wykorzystać zarówno w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na otwartej przestrzeni. Świetnie nadaje się do zabawy przy przechodzeniu pod tyczką - sprawdzi się na imprezach rodzinnych nie tylko dla dzieci. Przeszkodę można wykorzystać również do zabawy z psem - poprawi jego kondycję!

Przeszkoda jest trwała i bezpieczna, wykonana z idealnie szlifowanego drewna sosnowego, aby Dziecko nie zrobiło sobie krzywdy podczas przeskoków czy przenoszenia stojaka . Posiada stabilne nóżki, dzięki którym stoi pewnie. Drążki są plastikowe, lekkie, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Tyczki do przeszkody można ustawić na wysokości od 40 cm do 120 cm, w zależności od wzrostu i możliwości motorycznych Dziecka. Poprzeczki zostały zaprojektowane tak, by spadały podczas potrącenia nogą. Nie ma możliwości, by Dziecko przewróciło się podczas skoku.

Pierwsza belka w kolorze czarnym. Kolor drugiej belki do wyboru.

Wymiary:

- wysokość:  120cm

- szerokość: 120cm

- długość tyczki: 120cm

- grubość drążka: 50mm

Waga ok. 2,5 kg

Uwaga! Drewniane kołki podtrzymujące drążek dołączone są do zestawu luzem do samodzielnego montażu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

sklep


fajnymaluch.pl


zakończył działalność