• Kategorie
  • Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 160cm z dwiema belkami 50 mm - zielona

Symbol: PRZESZ2x160/50/3
332.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 34
Kurier - przeszkody do koni 34
Dostępność Mało
Waga 9 kg
Zostaw telefon

Przeszkoda skokowa do Hobby Horse L-160 cm, H-120 cm, z dwiema belkami

Hobby Horse to coraz bardziej popularny sport. Dzięki tej aktywności pobudzisz kreatywność Dziecka poprzez ustawianie przeszkód na różnych poziomach oraz w różnych konfiguracjach. Zabawa Hobby Horse pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęca do aktywności fizycznej - Dziecko będzie więcej biegało i skakało, co pozytywnie wpłynie na jego prawidłowy rozwój.

Przeszkoda idealnie nadaje się jako dodatek do zabawy z koniem na kiju. Można ją wykorzystać zarówno w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na otwartej przestrzeni. Świetnie nadaje się do zabawy przy przechodzeniu pod tyczką - sprawdzi się na imprezach rodzinnych nie tylko dla dzieci. Przeszkodę można wykorzystać również do zabawy z psem - poprawi jego kondycję!

Przeszkoda jest trwała i bezpieczna, wykonana z idealnie szlifowanego drewna sosnowego, aby Dziecko nie zrobiło sobie krzywdy podczas przeskoków czy przenoszenia stojaka. Posiada stabilne nóżki, dzięki którym stoi pewnie. Drążki są plastikowe, lekkie, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Tyczki do przeszkody można ustawić na wysokości od 40 cm do 120 cm, w zależności od wzrostu i możliwości motorycznych Dziecka. Poprzeczki zostały zaprojektowane tak, by spadały podczas potrącenia nogą. 

W komplecie aż dwie tyczki o długości 160 cm! Długie tyczki pozwalają na wygodne skakanie. 

Każda poprzeczka ma długość aż 160 cm. Jest dwuczęściowa, składa się z dwóch belek o długości 80 cm, ze specjalnym łącznikiem. Pozwala to na uzyskanie długiej stabilnej poprzeczki. A po złożeniu belek uzyskuje się poręczną wielkość ułatwiającą przechowywanie czy transport.

Pierwsza belka w kolorze zielonym. Kolor drugiej belki do wyboru.

Wymiary:

- wysokość: 120cm

- szerokość: 160cm

- długość tyczki: 160cm - tyczka jest dwuczęściowa, z łącznikiem

- grubość drążka: 50mm


Waga ok. 4 kg

Uwaga! Drewniane kołki podtrzymujące drążek dołączone są do zestawu luzem do samodzielnego montażu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

sklep


fajnymaluch.pl


zakończył działalność


WITRYNA i SKLEP NA SPRZEDAŻ: kontakt@fajnymaluch.pl


logowanie tylko dla administratora: