Hobby Horse, to wspaniała zabawa i aktywność dzieci zarówno na powietrzu jak i w domu. Aby zabawa była doskonała niezbędny jest konik na kiju, a największą frajdę dają koniki wyglądające jak żywe. Oferowane przez nas Super Hobby Horse powstają z najwyższą dbałością o każdy szczegół i są wykonywane ręcznie. Do ich produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości atestowane surowce z certyfikatami Oko-Tex Standard. Współpracujemy bezpośrednio z Producentem Super Hobby Horse dlatego wiemy, że te same materiały wykorzystywane sa w innych produktach dla dzieci, które znajdziecie w naszej ofercie. By zabawa była wspaniała, bezpieczna i zdrowa!
W ofercie posiadamy Koniki Duże Super Hobby Horse – format A3, a także Koniki Małe, wielkości formatu A 4. Wszystkie koniki są realistyczne, ręcznie szyte, ręcznie malowane i cieniowane. Koniki są starannie uformowane, by jak najbardziej przypominały prawdziwego konia. Kijek do trzymania konika nie przekręca się i nie rusza podczas nawet najbardziej szalonych zabaw, jest bardzo stabilny. Wewnątrz zastosowana jest specjalna stabilna konstrukcja - lekka, ale wytrzymała.

Koń Super Hobby Horse wykonany jest z miękkiego gładkiego minky w pięknych naturalnych odcieniach. Materiał jest grubszy, bardzo trwały. Miękkie krótkie włosie można głaskać niczym prawdziwego konia, jest idealne do przytulania i delikatnego szczotkowania.

Grzywa konia jest mocno wszyta, gęsta i dodatkowo mocowana. Wykonana z najwyższej jakości włóczki z wełny i akrylu. Uszy koników są dodatkowo usztywniane. Oczy i nozdrza wykonane są z czarnego filcu, starannie przyszyte. Malowane i cieniowane ręcznie.

Koniki wypełnione są specjalnym atestowanym włóknem- ECO FILLBALL. Wypełnienie jest całkowicie bezpieczne dla dzieci - antyalergiczne, posiada certyfikat certyfikat Oeko-tex Standard 100 – co oznacza, że materiały te są dopuszczone do bezpośredniego kontaktu nawet ze skórą noworodka.
Super Hobby Horse malowanie
Kij, na którym osadzony jest koń to naturalne drewno bukowe pierwszej klasy, gładkie i bezpieczne. Kij osadzony wewnątrz konia na specjalnej konstrukcji, dzięki czemu nie przekręca się i jest bardzo stabilny. Mocowanie kija i konika jest dodatkowo obszyte minky, by cały konik wyglądał schludnie i wyjątkowo, nie ma żadnej taśmy klejącej itp. Długość kija umożliwia wspaniałą zabawę i jest idealnie dopasowana do skakania przez przeszkody.

Konik na kiju to super zabawka dla Waszych Pociech w każdym wieku. Idealnie sprawdzi się do zabaw zarówno w pomieszczeniach jak i na podwórku, zachęca do aktywności fizycznej oraz kreatywnego wymyślania gier.

Oferowane koniki pakowane są w ekologiczny papier i karton, w sposób idealne nadający się na prezent.

Koniki szyte są ręcznie w Polsce, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów polskiego pochodzenia.

Pielęgnując koniki Super Hobby Horsse wystarczy zabrudzone miejsca przetrzeć delikatnie, lekko zwilżoną szmatką. Pamiętajmy, aby koników nie prać i nie namaczać. W czasie deszczu koniki należy trzymać w stajni, czyli np w domu, tak aby ochronić je przed zmoczeniem.

Aby zabawa z konikami Hobby Horse dawała pełnię szczęścia, oferujemy również szeroki asortyment akcesoriów dla koników Super Hobby Horse. Uwiązy, kantary, derki, nauszniki (również w zestawach), a także przeszkody skokowe - ale to już temat na oddzielny post :)