• Kategorie
  • Szukaj
  • Kokony Otulacze dla niemowląt

Otulacze dla niemowląt

Czas oczekiwania na przyjście na świat maluszka to właściwy moment, by skompletować wszelkie akcesoria niezbędne do opieki nad nim. Bez wątpienia jednym z takich artykułów jest otulacz niemowlęcy do spania. To produkt w formie specjalnego kokonu, który pomaga noworodkowi przyzwyczaić się do nowych warunków, poza brzuchem mamy. Co więcej, może mieć wiele zastosowań, zależnie od potrzeb maluszka oraz jego rodziców. Tak naprawdę w wielu sytuacjach będzie przydatny i praktyczny. Już dziś zaopatrz się więc w miły w dotyku, wygodny i pięknie się prezentujący kokon dla noworodka.

Czym jest otulacz niemowlęcy?

To rodzaj kocyka, który zapewnia maluszkowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Od razu po narodzinach dziecko często nie może przyzwyczaić się do dużej przestrzeni, którą niespodziewanie ma wokół siebie, a czego wcześniej nie znało. Rolą kokonów niemowlęcych jest minimalizowanie wywołanego tym niepokoju. Taki otulacz może być używany, kiedy maluch leży w łóżeczku, w wózku lub gdy śpi z rodzicami. Co więcej, sprawdzi się również podczas wyjazdów. Poza tym kokony niemowlęce zapewniają też maluchom komfort cieplny, gdyż szczelnie otulają je ze wszystkich stron. Warto je mieć!

Szeroki wybór kokonów dla noworodka

Zastanawiasz się, jaki wzór otulacza wybrać? Nie szukaj dłużej! W naszym sklepie łatwo możesz dopasować idealny kokon niemowlęcy dla dziewczynki. Do wyboru mamy modele w jasnych, pastelowych barwach, w sam raz dla maluszka. W ofercie są też wzory dedykowane chłopcom. Każdy może więc znaleźć ten idealny otulacz.

Warto pamiętać, że to też praktyczny pomysł na prezent dla młodych rodziców. Bez wątpienia, jeśli tylko jeszcze go nie posiadają, taki kokon niemowlęcy dla chłopca lub dziewczynki będzie trafionym upominkiem.

Już dziś poznaj naszą ofertę! Różnorodność kolorów i wzorów otulaczy sprawia, że każdy może dobrać odpowiedni dla swojego maluszka.